• Adres: Abdi İpekçi Cad. 1.Emintaş Sa. Sit. No: 158/1-6
    Bayrampaşa 34160 İstanbul/Türkiye

  • İletişim: +90 212 577 43 98
    demak@demak.com.tr

Günümüzde plastik,günlük hayatımızda kullandığımız bir deterjan şişesinden tutun yüksek teknolojili otomobillerde dahi kullanılmakta olup her geçen gün sektörel olarak büyümektedir.Ülkemiz dünya plastik endüstrisinin %1.6 sında yer almaktadır. Plastik sektörü Türkiye’de en hızlı büyüyen sektörler arasındadır. 2004 yılında imalat sanayi % 10,4, toplam sanayi % 9,8 büyürken, plastik sanayi % 12,7 büyüme kaydetmiştir.

Demak Makina olarak sektördeki bu büyümeyi dikkatle takip etmiş ve her geçen gün inovatif bir ruhla makinalarımızı geliştirmiş ve Plastik Şişirme sektöründe yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere müşterilerimize sonsuz destek sağlamaktayız.Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübemizi inovasyon ile birleştirerek Plastik Şişirme teknolojisinde önemli adımlar atmış olup yurtiçi-yurtdışı ayırt etmeden müşterilerimize her daim sınırsız servis politikamızla destek olmaktayız.

Bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgememiş olan müşterilerimiz ve takım ruhumuz sayesinde markamızı gün geçtikçe büyütmekte ve dünyanın neresinde olursa olsun,üreticilere desteğimizi sonsuz bir şekilde vermekteyiz.Yüksek kalite anlayışımız müşterilerimize her alanda avantaj sağlarken müşterilerimizi her alanda bir adım öne taşımak bizler için büyük bir sorumluluk haline gelmiştir.

Neden Demak?

Yüksek Kalite

Endüstriyel ürünlerde vazgeçilmez özellik olarak yüksek kalite göze çarpmaktadır.Biz de bunu göz önünde bulundurarak makinalarımızı dizayn etmekte ve müşterilerimize sunmaktayız.

Yüksek Kapasite

Her plastik üreticisinde olduğu gibi,yüksek kapasite üreticiler için en önemli arayışlardan biridir.Yüksek kapasite-yüksek kalite politikamızla müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.

Satış Sonrası Destek

Demak olarak sınırsız hizmet politikamızla müşterimizin her daim yanında olarak,test,kurulum ve satış sonrası destek ile ortaklarımıza destek vermekteyiz.

Kullanıcı Dostu

Operatörler için tasarladığımız otomasyon sistemlerimiz ile operatörlere kolay kullanım sunmakta ve bu konuda da müşterilerimize fayda sağlamaktayız.

Yüksek Hız

Plastik üreticileri için en önemli faktör yüksek kapasite ve hızlı ürün alabilmektir.Biz de bu alanda kaliteyi hız ile birleştirerek müşterilerimize en hızlı makinaları sunuyoruz.

Ekonomik

Düşük elektrik sarfiyatı ve isteğe bağlı apartlar sayesinde işçilik masraflarını da indirgeyebiliyoruz.

Düşük Elektrik Sarfiyatı

Sektördeki diğer rakiplerimize oranla daha düşük elektrik sarfiyatları vadediyor ve müşterilerimize bu alanda kar sağlatıyoruz.